#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200 / 300
#292Fritz GrebePeriod: 1851 - 1924“Herder bij zijn kudde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650 / 750 -
#134Ben De PooterEen paar liturgische werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
Paire de tableaux liturgiques. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 51 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155Een 18 wit en geel gouden ring bezet met een centrale peervormige diamant van ± 0,60 ct. en twee briljanten van telkens ± 0,10 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie d’un diamant de forme goûte central de ± 0,60 ct et de deux brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#268Een bronzen schemerlampje in de vorm van een violist bij een kapel bij een boom met een engeltje.
Une lampe en bronze représentant un violoniste près d’une chapelle avec un ange près d’un arbre.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
#265Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 187 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 6,89 gEstimate: € 300 / 400 -
#590Eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. XXste eeuw.
Une commode en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs. XXième siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 200