Similar lots by type
-
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200/300 -
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150/180 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150/200 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50/80 -
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.No longer availableDim. 221 x 198 cmEstimate: € 80/100 -
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120 -
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
Un tapis persan en laine, fait main.No longer availableDim. 493 x 316 cmEstimate: € 300/500 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 80/100 -
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#399Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80/100 -
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 50/80 -
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 252 x 308 cmEstimate: € 60/100 -
#726Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#116
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine . Fait main.No longer availableDim. 293 x 185 cmEstimate: € 100/120 -
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 260 x 165 cmEstimate: € 60/80 -
#66
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 270 x 165 cmEstimate: € 80/120 -
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#254
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100/200 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#328
Een lot Brussels porselein, bestaande uit vier hoornvaasjes, waarbij twee onder stolp en twee Mariabeeldjes, waarbij één onder stolp. Grotendeels XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine bruxelloise comprenant quatre vases corne sous cloche et deux statues de la Sainte Vièrge dont une sous cloche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#503Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/100 -
#53Sitzendorf
Een beeldje van meerkleurig porselein in de vorm van een jonge Bacchus op een bok. Onderaan gemerkt. Hoofdje gerestaureerd.
Une petite statue en porcelaine polychrome représentant un jeune Bacchus sur un bouc. Marque à la base. Une restauration a été effectuée à la tête.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50/60 -
#278
Gedeelte glasservies van geslepen kristal. 69 glazen op voet, met zes verschillende afmetingen, waaronder twaalf gedeeltelijk groen gekleurd in de massa, twaalf champagnecoupes, twaalf grote glazen enz.
Partie de service à verres en cristal taillé. 69 verres sur pied, six différentes dimensions, dont 12 colorés vert dans la masse, 12 coupes à champagne, douze grands verres etc.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#716
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een cognackleurige solitair van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de couleur cognac de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,91 gEstimate: € 1800/2000 -
#692Erwin Sels (Ersel)
“Paard”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Cheval”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#186
Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.
Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 200/260 -
#477Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Rode Reeks. Eerste druk. 1954. Rug gelost, middenpagina’s los. En “De Ijzeren Schelvis”. Rode Reeks. Eerste druk. 1955. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Série Rouge. Première édition. Dos détaché ainsi que le bloc. “De Ijzeren Schelvis”. Série Rouge. Première édition. 1955. En état.No longer availableEstimate: € 120/200