#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#756Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 322 x 255 cmEstimate: € 180 / 240
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 350 / 450 -
#539“Kabuki-acteur als samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#775Vier verschillende schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors. Allen gemerkt onderaan. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.
Quatre petits plats différents en porcelaine de Chine, décors polychromes. Marque sous la base. XIXème siècle. quelques éclats.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#25LonginesDameshorloge van 18 karaats geel goud met lederen bandje.
#878Val St. LambertEen kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#881Drie diverse porseleinen vazen met vergulde accenten z.g. Vieux Bruxelles.
Lot de trois vases divers en porcelaine aux détails dorés, dite Vieux Bruxelles.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40