#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496
#446
#266
#126
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#476
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#116
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#456
#66
#399Afghan
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#286Scipitar
#466
#56
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100
#6
Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#553
Een paar vazen van Cantonporselein.
#460
#534
“Ferrari 250 GTO”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 164/250 buiten de plaat.
“Ferrari 250 GTO”. Une lithographie. Signée et numérotée 164/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/180 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#682Ferry
#269
“Nachtelijk landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage nocturne, le ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Une coupe en faïence polychrome, décor de papillons et fleurs.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#530
#186
Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.
Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 200/260 -
#129Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 120/150