Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 350 x 250 cm
SKU: 0402200616.
Category: Tapijt.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #616
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #736

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 286 x 191 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #846

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 304 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #630

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #826

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 120 x 153 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #705

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 216 x 127 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #184

    Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.

    Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.
    No longer available
    Dim. 13 x 8,5 cm - 158 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #785
    Hamadan

    Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 508 x 83 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #640
    Heriz

    Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 270 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 260 x 200 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #724

    Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 184 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #656

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 353 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.

    Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 240 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626
    Lillihan

    Oosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #660

    Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 538 x 320 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 248 x 168 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #142

    Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.

    Miroir rectangulaire dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. 85 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #222

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #19
    Van den fries (?)

    “Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.

    “Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • Thonet

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #170

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met een camee.

    Bague en or jaune 18 ct gravée sertie d’un camée.
    No longer available
    Dim. 5,93 g h: 2,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #787

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #328
    Barye

    “Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.

    “Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Een eikenhouten dienblad.

    Plateau de service en chêne.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #386

    Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 175 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een koperen wandklok.

    Pendule murale en cuivre.
    No longer available
    Dim. 43 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #689
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #671
    Geneviève Vastrade

    “La femme oiseau”. Een modern kunstwerk van grijs graniet.

    “La femme oiseau”. Sculpture moderne en granite gris.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More