Other lots in this auction
-
#403
Een lot van zes kleine bodemvondsten.
Lot de six petites pièces de fouille.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#773Val Saint-Lambert e.a.
Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
Deux vase et un plat en cristal incolore aux détails dorés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79
“De Olewagen Sage”. Een reeks van vijf houtsneden, genummerd 11/210, gesigneerd en gedateerd 1936 buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm. Uitgave Het Rad.
“De Olewagen Sage”. Suite de cinq gravures sur bois, numérotées 11/210, signées et datées 1938 hors planche, illustrant l’histoire de Hans Grimm. Ed. Het Rad.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#405
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#668
“Leeuwenkop”. Gesculpteerd notenhouten wandornament.
“Tête de lion”. Ornement mural en noyer sculpté.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#555SABA
Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441
Een geisha van meerkleurig Japans porselein. Jaren ‘30.
Geisha en porcelaine polychrome du Japon. Années 30.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#199Fr. Van Biesbroeck
“Sint Alphonsus Rodriguez (1532 - 1617)”. Een levensgroot beeld van polychroom gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw. Gesigneerd op het voetstuk.
“Saint Alphonse Rodriguez (1532-1617)”. Statue de taille nature en bois sculpté et polychromé. XIXe siècle. Signée sur la base.No longer availableDim. h: 173 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#574
“Abstract”. Papier op doek.
“Abstrait”. Papier sur toile.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#201
Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.
Cartel en bois laqué noir et laiton doré de style Louis XV dans le goût de Boulle. Epoque Napoléon III. Avec console, clé et balancier.No longer availableDim. h: 52 + 23 cmEstimate: € 400 / 600