#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 270 x 165 cmEstimate: € 80 / 120
#329Theofiel De Bock“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422Een doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte en bois laqué noir décorée d’incrustations en laiton.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#6Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#94Egide Van der Paal“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50 / 100 -
#463Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#415Een eikenhouten begijnentafeltje. Begin XXe eeuw.
#218Een dienblad van 830‰ zilver. Duitse keuren. Makersmerk M.H. Wilkens & Söhne.
Un plateau en argent 830‰. Poinçon allemand. Poinçon d’orfèvre M.H.Wilkens & Söhne.No longer availableDim. 1000,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#509Constant Simon“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Barcelona, 26.8.25.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signée et datée Barcelone, 26.8.25.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#110Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,22 gEstimate: € 400 / 600 -
#51Vier verschillende muziekdozen in de vorm van Zwitserse huisjes.
Quatre boîtes à musique en forme de chalets Suisse.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 40 / 80