#616Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
#568Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#538Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#526BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#578Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#548Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#528Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
#636Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#676HosinabadhEen handgeknoopt Perzische wollen loper.
#486KayseriEen handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#506Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#596Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#563Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#646Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
#533KashmirEen handgeknoopt kleedje van zijde.
#541Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
#523Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#566Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120 / 200
#161DeutschlandEen collectie postzegels bestaande uit: 5 DAVO-albums. Duitsland en Berlijn, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD en Berlijn 1947-1983, Sovjetzone en DDR 1945-1977, DDR 1978-1990 (de laatste niet erg volledig, de eerste zeer onvolledig).
Une collection de timbres composée de : 5 albums DAVO. Allemagne et Berlin, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD et Berlin 1947-1983, zone soviétique et DDR 1945-1977, DDR 1978- 1990 (ce dernier pas très complet, le premier très incomplet).No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#160“Que hier Que demain”. Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljantjes en robijntjes.
Que hier Que demain. Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti de brillants et rubis.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 230 / 300 -
#220Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#651Rutten airguns, HerstalEen ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé 'Airstar' avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 50 / 70 -
#293Een messingen weegschaal op houten voet. Met gewichtenset. Kleinste gewichtje manco.
Une balance en laiton sur un socle en bois. Avec jeu de poids. Plus petit poids manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#203Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Lange Wapper, met de gelaatstrekken van Camille Huysmans, socialistisch voorman en oud-burgemeester van Antwerpen”. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
#345Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#228Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.
#110Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. pareltjes en een klein robijntje.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 200 / 300 -
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80