Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. x 152 cm
SKU: 1412210536.
Category: Tapijt.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #536
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #486
    Kaisari

    Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.

    Un tapis turc noué à la main en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.
    No longer available
    Dim. 284 x 197 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #546

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #406
    Ardebill

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 210 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #396

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.

    Une robe en soie persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 151 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.

    Une carpette en laine persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 121 x 77 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #376

    Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.

    Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.
    No longer available
    Dim. 126 x 206 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #306

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 117 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #426

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 303 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #366

    Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.

    Un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #596

    Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.

    Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.
    No longer available
    Dim. 88x67cm 100x65cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #566

    Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

    Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #386
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 244 x 195 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #22

    Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.

    Une belle miniature italienne peinte à la main sur ivoire. Signée illisiblement. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 12 x 10 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #428

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #296

    Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.

    Une paire de fauteuils modernes avec revêtement en cuir.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #483

    Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.

    Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.
    No longer available
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Twee meerkleurig aardewerken scheerbekkens, waarbij één Quimper en één midden Frankrijk. Vroeg XIXe eeuw.

    Deux bassins à raser en faïence multicolore, un Quimper et un Centre de la France. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #256

    Een paar notenhouten bankjes met blauwe bekleding.

    Une paire de bancs en noyer avec revêtement bleu.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #317

    Een gevarieerd lot diertjes, voornamelijk olifantjes in diverse materialen en uitvoeringen.

    Un lot varié d'animaux, principalement des éléphants dans divers matériaux et designs.
    No longer available
    Dim. H:2-10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    “Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.

    Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #311

    Toby jug van aardewerk.

    Cruche en poterie Toby.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #378

    Ronde voorraaddoos van beschilderd hout met roodbruine tinten. Swatvallei, Pakistan. Kleine letsels en slijtage.

    Boîte de rangement ronde en bois peint avec des tons brun rougeâtre. Vallée de Swat, Pakistan. Blessures et usure mineures.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #472
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35x25cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More