Similar lots by type
-
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 380x292cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 257 cmEstimate: € 200/240 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150/200 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80/120 -
#566
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 285x188cmEstimate: € 40/60 -
#646
Een Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 195 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#376
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60/80 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#406
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 202 x 144 cmEstimate: € 40/60 -
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 294 x 200 cmEstimate: € 200/250 -
#386
Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
Un tapis de soie ouzbek noué à la main.No longer availableDim. 197 x 173 cmEstimate: € 100/150 -
#466
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 283 x 165 cmEstimate: € 80/100 -
#656
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#366
Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Lot de treize petits tapis en laine.No longer availableDim. 25 x 30 - 70 x 55 cmEstimate: € 60/70 -
#207
Een wollen tafeltapijt.
Un tapis de table en laine.No longer availableDim. 200 cm x 138 cmEstimate: € 50/60 -
#176
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 410 x 305 cmEstimate: € 400/600 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#556Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.No longer availableDim. 302 x 238 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#430
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#424
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#253
Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80/100 -
#687
Een lot van elf boeken m.b.t. kunst:- Musée Delporte, Thy-le-Château (drie boekjes in één hoes)- De Gouden Eeuw van de Vlaamse schilderkunst.- Les petits maitres de la peinture valeur de demain- Die moderne Graphik (1914)- Cartoons - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986.- Belgische affiches- Waals expressionisme- De Surrealistische vonk- The international art fair, Bazel 1991.- Herontdekking van het Surrealisme- Brigitte Lahaie.
Lot de onze livres sur l'art : - Musée Delporte, Thy-le-Château (trois livrets dans une couverture) - L'âge d'or de la peinture flamande. - Les petits maîtres de la peinture valeur de demain - Die moderne Graphik (1914) - Dessins animés - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986. - Affiches belges - Expressionnisme wallon - L'étincelle surréaliste - La foire internationale d'art, Bâle 1991. - Redécouverte de Surréalisme - Brigitte Lahaie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750/800 -
#187
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000/3500 -
#644Monory
Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Deux lithographies modernes. Signées à l'extérieur de la plaque. Non encadrées.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 50/80 -
#465
Een plexiglazen salontafel met verwijderbaar blad.
Une table basse en plexiglas avec plateau amovible.No longer availableDim. 40 x 131 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#659
Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.
Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.No longer availableDim. H:10-15cmEstimate: € 40/60 -
#313
Een lot van drie aanstekers, waarbij één van Couronne in etui (10 x 8 cm).
Lot de trois briquets dont un de Couronne dans un étui (10 x 8 cm).No longer availableDim. 5,5 - 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#392
“Abstract met negatieve vlakken.” Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Abstrait avec des surfaces négatives." Technique mixte sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220