Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. 204 x 118 cm
SKU: 2903220426.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #228

    19de eeuws zwart kruit percussiewapen. Onleesbaar gemerkt ‘U.S. - ...’

    Arme à percussion à poudre noire du XIXe siècle. Illisiblement marquée 'US - ...'
    No longer available
    Dim. 140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #271

    Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.

    Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #324
    Em. De Cooman

    “Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.

    "La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.
    No longer available
    Dim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #237

    Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.

    Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #562
    G. Vanvlasselaer

    “Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue de l'étang avec moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 cm x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Janet Treby
    Period: °1955

    “Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

    "Jours élyséens II". Une lithographie. Signé et numéroté 149/385 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #67

    Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.

    Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan

    Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en bas
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #683

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de drageoirs en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk.

    Une paire de vases en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More