Similar lots by type
-
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#486Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#366Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#530Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#550Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet. -
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug.
Other lots in this auction
-
#536Capodimonte“Gepetto in zijn atelier”. Beeldje van polychroom biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
"Geppetto in his workshop". Statue made of polychrome biscuit. Marked and signed. -
#185Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,76 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.76 ct. -
#184Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#197Een lot van 5 peper- en zoutpotjes met (meestal beschadigde) glazen inzetpotjes, het grootste met lepeltje. Duitse keuren, 800/1000. 160 gram.AR14/2 AR14/3 AR14/4
A lot of 5 salt and pepper shakers with (mostly damaged) glass inserts, the largest with a spoon. German hallmarks, 800/1000. 160 grams. AR14/2 AR14/3 AR14/4. -
#382Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten. -
#125Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.
Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g. -
#60Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een bloemenmandje bezet met diamanten, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a flower basket set with diamonds, rubies, sapphires, and emeralds with a total weight of approximately 1 ct. -
#513Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
A lot of two patinated practice foils. One marked on the blade. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#30Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.51 ct. GVS1 -
#401ChupicuaroPeriod: 100BC-100ADEen precolumbiaans beeldje van een zittend figuur met armbanden. Colima, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.
A pre-Columbian statuette of a seated figure with arm bands. Colima, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris. -
#35Pieter PortersEen set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.
A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair.

