Similar lots by type
-
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#366Belouch
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#256
Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.No longer availableDim. 152 x 105 & 133 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#316
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20/30 -
#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#66
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 88 cmEstimate: € 30/40 -
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200/240 -
#86
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 40/60 -
#456Sarouck Mir
Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 180/240 -
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#757
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#507Lima
Een treinstel in oorspronkelijke doos met locomotief, wagons, rails, station enz.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, station etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#229R. De Wolf
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 150/250 -
#65
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme de main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 100/150 -
#62Romain Malfliet
“Verloren Brood, Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“Verloren Brood, Anvers”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#462Hugo Claus
“Abstract hoofd”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tête abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 180/200 -
#657Dinky Toys
“Plymouth estate car ‘Woody’”. Een miniatuurauto. No. 344.
“Plymouth estate car “Woody””. Voiture miniature. N° 344.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#4
Drie etsen:-”Zicht op de Dijle te Mechelen”. Gesigneerd Marten Van Der Loo.-”Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon naar een werk van Verlat.-”Hond”. Gemonogrammeerd L.G.
Trois eaux-fortes:- “Vue de la Dyle à Malines”. Signée Marten van der Loo.- “ Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon d’après Verlat.- “Chien”. Monogrammée L.G.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#74Romain Malfliet
Drie etsen:- “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat.- “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat.- “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes:- “Pont St-Boniface à Bruges”. Numérotée 9/100 et signée hors planche.- “Chapelle à Schelle”. Numérotée 32/50 et signée hors planche.- “La Rade de Lokeren”. Numérotée 31/50 et signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#488Charles SteffenPeriod: °1927
Zonder titel. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1968.
Sans titre. Terre cuite. Signée et datée 1968.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 200/300 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460/500