Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Namazlik

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 212 x 118 cm
SKU: 1904160172.
Category: Tapijt.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #676
    Bachtiari

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 213 x 307 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #566
    Gabbeh

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #672
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.

    Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 137 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #459

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.

    Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 102 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. h: 220 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132

    Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #496
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 308 x 207 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #388
    Bidjar

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #659
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 283 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #144
    Kashmir

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502

    Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.

    Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #714

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 245 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #249

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 245 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #704

    Een Chinees kleed van wol.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 141 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 244 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon.

    Tapis persan en laine et coton au médaillon central. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 278 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #252
    Kazak Caucase

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 145 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #712

    Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 222 x 142 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472

    Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 287 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 184 x 280 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #406

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #724

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #296
    Josheghan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 312
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #528
    Delvaux

    Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.

    Châle en soie multicolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een koffertje van gepolychromeerd hout met handgeschilderd bloemendecor.

    Petit coffre en bois polychrome décoré de fleurs peintes à la main sur fond vert.
    No longer available
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442
    Bertha Schiltz
    Period: Antwerpen 1901 - 1990

    Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.

    “Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.

    Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474
    J. Van Campen

    “Het Vleeshuis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La maison des bouchers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #198

    Groep met een jager, een paard en jachthonden. Naar P.J. Mène.

    Groupe d’un chasseur, un cheval et des chiens de chasse. D’après P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #289
    Max. Impens

    “Interieur met man aan secretaire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur avec un homme assis à son bureau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #771

    Een geelkoperen jachthoorn. Flink gebruikt.

    Cor de chasse en cuivre jaune. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #187
    Val St. Lambert

    Een siervaasje op voet van kleurloos geslepen kristal, versierd met en gesatineerde fries met vergulde afbeeldingen. Gemerkt.

    Vase décoratif sur piédouche en cristal taillé incolore décoré d’une frise satinée et dorée. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #168

    Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.

    Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Vier stoelen van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een gevlochten rug en zit.

    Quatre chaises en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI. Pieds cannelés et dossier et siège cannés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More