Similar lots by type
-
#656
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 280 cmEstimate: € 40 / 50 -
#496Kirman
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 308 x 207 cmEstimate: € 200 / 240 -
#144Kashmir
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472
Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 287 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502
Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#249
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 245 cmEstimate: € 400 / 600 -
#459
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.No longer availableDim. 295 x 102 cmEstimate: € 200 / 260 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50 -
#712
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Josheghan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100 / 120 -
#566Gabbeh
Een handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#132
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#388Bidjar
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200 / 240 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30 / 50 -
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#256Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon.
Tapis persan en laine et coton au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 380 x 278 cmEstimate: € 400 / 500 -
#672Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400 / 600 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 150 x 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#676Bachtiari
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 307 cmEstimate: € 70 / 100 -
#252Kazak Caucase
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 145 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#437
Een model van de Eiffeltoren, versierd met kraaltjes.
Modèle de la Tour Eiffel décoré de perles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#593Victor Vasarely
“Geometrische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 103/175.
“Composition géométrique”. Litho. Signée et numérotée 103/175 hors planche.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#781
Een sober eikenhouten eendeurskastje in de geest van Lodewijk XVI.
Meuble sobre à une porte en chêne d’inspiration Louis XVI.No longer availableDim. 73 x 92 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568
Een lot ivoor, bestaande uit een waaier en een gesculpeerde wrattenzwijnstand met olifantjes en een krokodil. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires comprenant un éventail et un dent de phacochère décoré d’éléphants et d’une crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#284Jules Vuylsteke
“Konijn op een kerkstoel”. Houtskool op papier. Gesigneerd. We voegen er een litho met een boerenpaard aan toe, gesigneerd en genummerd 20/50 buiten de plaat (30 x 37 cm).
“Lapin sur une chaise d’église”. Fusain sur papier. Signé. Nous ajoutons une litho représentant un cheval de trait, signée et numérotée 20/50 hors planche (30 x 37 cm).No longer availableDim. 72 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70
Een paar oorbellen van 14 karaats geel goud en zilver bezet met diamanten oude slijp. In originele doos.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et argent serties de diamants de tailles ancienne dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 7,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#176
Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties.
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 500 / 800 -
#192Vincent Carlier
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
“La liseuse”. Huile sur toile. Restaurée. Vers 1900.No longer availableDim. 78 x 59 cmEstimate: € 550 / 650 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500 / 5500 -
#415
Zeven verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Sept différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#716
Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#289Max. Impens
“Interieur met man aan secretaire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur avec un homme assis à son bureau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50 / 100