#388BidjarEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#724Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#566GabbehEen handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#676BachtiariEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#406Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#252Kazak CaucaseEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#184HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#656Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#659HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#249Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#472Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
#132Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#704Een Chinees kleed van wol.
#144KashmirEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#712Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#296JosheghanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#459Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#426Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.No longer availableDim. 295 x 102 cmEstimate: € 200 / 260
#365Een eikenhouten koffer, sober versierd met gesculpteerde wortels en gespen. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sobrement décoré de carottes flamandes et de boucles sculptées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 150 / 200 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#747Een gietijzeren kolenkit met schep.
Bac à charbon en fonte. Avec pelle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#227Charles Anfrie“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
#723Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.
Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#537Benen parfumflesje met een gegraveerde erotische scène.
#103Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100 / 140