#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#466Een klein zijden karpetje.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#486Een klein karpetje van zijde.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40 / 60
#149Een voorkraag van antiek Brugs of Parijs’ kant. Régence periode.
Un col de devant en dentelle brugeoise ou parisienne. Période Régence.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Een milieu-de-table van metaal en kristal.
Milieu de table en métal et cristal. Fin de siècle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524Paul Poisson“Ode aan Van Tuerenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Ode à Van Tuerenhout”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
#130Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met 26 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de 26 brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#493Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
“Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 250