Similar lots by type
-
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30 / 60 -
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre à douze lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20 / 30 -
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 231 x 84 cmEstimate: € 60 / 100 -
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Een handgeknoopt Morikarpetje van wol en katoen. We voegen er een Chinees wollen tapijtje met een voorstelling van een paradijsvogel aan toe.
Petite carpette Mori en laine et coton. Nous ajoutons une carpette chinoise représentant un oiseau du paradis.No longer availableDim. 187 x 127 & 160 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 348 x 252 cmEstimate: € 200 / 300 -
#664GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 101 x 191 cmEstimate: € 60 / 100 -
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100 / 180 -
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120 / 200 -
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 173 cmEstimate: € 50 / 80 -
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60 / 100 -
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30 / 40 -
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#566TabrizEen Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#229“Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Hollandse school. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
“Paysage aux vaches”. Huile sur toile. Ecole hollandaise du XIXe siècle. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512Andor KomivesPeriod: °1958“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#590Een grote aardewerken sierkruik met turkooisgroen glazuur. Bruin handvat en halsversiering.
Grande cruche décorative en faïence turquoise. Anse et décoration du col brunes.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een Russische icoon met een afbeelding van Maria. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#463Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems op groene fond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor de prunus en fleurs sur fond vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#429Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#703Een tuinvaas van gesculpteerd albast. Indisch werk.
Vase de jardin en albâtre sculpté. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 150 / 250 -
#700Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#739Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Alex”. Zes albums.- “De avonturen van Pinkie Pienter” Eén album.- “Chick Bill” Eén album.- “Rik Ringers”. Twee albums.- “De avonturen van Michel Vaillant”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Alex”. Six albums.- “De avonturen van Pinkie Pienter”. Un album.- “Chick Bill.” Un album.- “Rik Ringers”. Deux albums.- “De avonturen van Michel Vaillant”. Six albums.No longer availableEstimate: € 35 / 50

