Other lots by Bidjar
Similar lots by type
-
#654Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#644Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20/30 -
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30/60 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#634Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre à douze lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#566Tabriz
Een Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500 -
#369
Een handgeknoopt Morikarpetje van wol en katoen. We voegen er een Chinees wollen tapijtje met een voorstelling van een paradijsvogel aan toe.
Petite carpette Mori en laine et coton. Nous ajoutons une carpette chinoise représentant un oiseau du paradis.No longer availableDim. 187 x 127 & 160 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#664Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 101 x 191 cmEstimate: € 60/100 -
#659Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 62 cmEstimate: € 60/100 -
#689Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180 -
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 231 x 84 cmEstimate: € 60/100 -
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80/100 -
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#679Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100/120 -
#482
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100/120 -
#694Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#334
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 173 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450/550 -
#273
Een lot gedreven koperwerk met een inktpot in Napoleon III-stijl, een jardinière en een art nouveau vide-poche.
Lot de cuivre repoussé comprenant un encrier Napoléon III, une jardinière et un vide-poche art nouveau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#446
Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.
Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#122Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Steegje te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cul de sac à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#685
“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Katana en tanto van gesculpteerd en gegraveerd ivoor. Eén lemmet (van ivoor) gelijmd. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Katana et tanto en ivoire gravé et sculpté. Une lame recollée. Travail chinois début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#319D-Kchos
Een paar serveerlepels en een saladetang van Sterling zilver met handvatten van gepolijst hoorn. Met stofhoezen.
Paire de cuillères de service et une pince à salade en argent sterling aux manches en corne polie. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#194
Een zilveren olie-en azijnstelhouder. Met stoppen, maar zonder flessen. Belgisch werk, 950‰. 1831 - 1868. Gewicht zonder de stoppen.
Huilier-vinaigrier en argent. Avec les bouchons mais sans les carafons. Travail belge, 950‰ 1831-1868. Poids sans les bouchons.No longer availableDim. 724 gEstimate: € 300/400 -
#565
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#139Dirk Baksteen
“Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 100/150 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150