Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 305 x 195 cm
SKU: 2510160136.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #366

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 143 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166
    Naïn

    Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #146
    Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 330 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46
    Mori

    Een handgeknoopt wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 187 x 136 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #622
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #56

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #336

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 143 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #376

    Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #226

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 557 x 356 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340
    Indo-Hamadan

    Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #306

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 & 187 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #300

    Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.

    Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #116

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #266

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir Bochara en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 424 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #786

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 168 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #656
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #755

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een groot Chinees wollen tapijt.

    Très grand tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 549 x 366 cm
    Estimate: € 200a / 400
  • #624

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 282 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #316
    Tabriz

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. 307 x 201 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #68
    Politoys

    Een lot van vier modelautootjes: - Alfa Romeo Guilia 1600 - Jensen Coupé Vignale - Lamborghini 350 GT - Alfa Romeo 2600-SZ

    Quatre voitures miniatures: - Alfa Romeo Guilia 1600 - Jensen Coupé Vignale - Lamborghini 350 GT - Alfa Romeo 2600-SZ
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #350

    Een octogonaal bijzettafeltje op centrale poot, eindigend in drie gesculpteerde leeuwen. Met secreet.

    Table d’appoint octogonale sur pied central terminant en trois lions sculptés. Avec secret.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #454

    “Boerenvrouw”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Lindstrom”.

    “Fermière”. Huile sur toile. Avec l’inscription “Lindstrom”.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #225

    Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #712

    Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Bruegels tafereel in het decor. Onderaan getekend.

    Bac à parapluies en grès polychrome représentant une scène de Bruegel. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #236

    Grote kast met opzet in Lodewijk XV stijl. Eikenhout.

    Grand meuble à deux corps en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 800
  • #476

    Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.

    Quatre jardinières en fonte dont deux formant une paire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee kleurloze vazen, waarvan één met vergulde stippen en een bolle vaas van zwart glas met een grijs decor.

    Lot de verres comprenant deux vases incolores dont un aux pointes dorées et un vase sphérique en verre noir à décor gris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #101

    Een kelkvormige vaas van geblazen glas.

    Vase en forme calice en verre soufflé.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #619

    Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.

    Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #711

    Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.

    Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #59
    Valerius De Saedeleer

    “Winterlandschap”. Lithografie. Getekend Armand Apol en genummerd 169/250 buiten de plaat.

    “Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée Armand Apol et numérotée 169/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More