Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 250 x 143 cm
SKU: 2510160336.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #336
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #56

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #136

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 305 x 195 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #325

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #755

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #340
    Indo-Hamadan

    Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #786

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 168 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #266

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 557 x 356 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #300

    Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.

    Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #376

    Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #366

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 143 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #146
    Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 330 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #622
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #624

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 282 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316
    Tabriz

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. 307 x 201 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #656
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #306

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 & 187 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #206

    Een groot Chinees wollen tapijt.

    Très grand tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 549 x 366 cm
    Estimate: € 200a / 400
  • #166
    Naïn

    Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #36

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir Bochara en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 424 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #46
    Mori

    Een handgeknoopt wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 187 x 136 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #24
    Capodimonte

    “Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.

    “Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #544
    Aloys de Lignière

    “Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.

    “Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.
    No longer available
    Dim. 28 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #553

    Een Afrikaans helmmasker van gesculpteerd hout. Kuba, Nigeria. Eerste helft XXe eeuw.

    Masque africaine en bois sculpté. Kuba, Nigeria. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 150 / 180.
  • #480

    Een halssnoer-plastron van leder en haaienvel.

    Collier-cravatte en cuir et galuchat.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.

    Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Een karaf en zes glazen van Boheems glas, versierd met een handgeschilderd decor van personages. (1letsel).

    Carafe et six verres en verre de Bohème décorés de personnages peints à la main. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #806

    Een paar grote gietijzeren kandelaars.

    Paire de grands candélabres en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #707

    Een paar glazen dekselvazen met een decor van druivenranken.

    Paire de vases couverts en verre à décor de vignes.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #483

    Een Chinese wijze, twee vissers, twee krijgsheren en een Guanyin van gesculpteerd hardhout.

    Un sage chinois, deux pêcheurs, deux guerriers et une Guanyin en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    Een bladvormig schaaltje van meerkleurig porselein met een oude wijze in het decor. Onderaan gemerkt.

    Petit plat en forme de feuille en porcelaine polychrome représentant un sage chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #535
    Afrika

    Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.

    Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #77

    Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.

    Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More