Similar lots by type
-
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200 / 240 -
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a / 400 -
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166NaïnOosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.
Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 400 / 600 -
#300Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#316TabrizOosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300 / 500 -
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 50 / 80 -
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 557 x 356 cmEstimate: € 300 / 500 -
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 143 cmEstimate: € 70 / 100 -
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100 / 150 -
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 143 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100 / 180 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#640Peru IlariaTwee hangers van 925 ‰ zilver in originele doos en met zwarte geweven koorden.
Deux pendentifs en argent 925‰ dans la boîte d’origine. Avec cordes noires.No longer availableDim. 89,19 gEstimate: € 80 / 150 -
#296een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met twee paneeldeuren.
Buffet en chêne sculpté de style Louis XV ouvrant à deux portes aux panneaux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#255Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#679L. Brangers“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#476Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.
Quatre jardinières en fonte dont deux formant une paire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#201Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360 / 400 -
#563Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vissers en een landschap.
Petit bol en porcelaine de Chine polychrome à décor de pêcheurs et d’un paysage.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 120 / 140 -
#594Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#211“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650 / 750 -
#589Een eikenhouten tinkast in Lodewijk XV-stijl met vier laden en twee paneeldeuren.
Vaisselier en chêne de style Louis XV ouvrant à quatre tiroirs et à deux portes pleines.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 180 / 240

