#656Hassinabad
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#325
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een groot Chinees wollen tapijt.
#336
#316Tabriz
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#166Naïn
#136
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#300
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30/50
#712
#183
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#164Van der Maat
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#167Schierholz
Een paar siercoupes van deels verguld porselein met een meerkleurig decor van bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Paire de coupes décoratives en porcelaine partiellement dorée à décor polychrome de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#793Jef Nys
“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
#424
#795
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#259Joseph Julius HeffnerPeriod: 1877 - 1951
“Paysage rupestre allemand en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 250/350 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
#251
Plaquette en fonte représentant Von Hindenburg en profil. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Vermoedelijk achter het passe-partout gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Signature probablement derrière le passe-partout.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80/120