#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#296Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30 / 60
#678Drie diverse pijpen in presentatielijstje.
#98Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
#776Drie mahoniehouten Regency stoelen met gebogen rug.
#186Een lange eikenhouten buffetkast met vier laden, geflankeerd door twee maal twee deuren.
Long buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs superposés, flanqués de deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 292 cmEstimate: € 200 / 400 -
#220Een 18 karaats geel gouden ring 4 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de 4 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#263Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
#308Een geelkoperen jardinière in de vorm van een boerenkar getrokken door een paard.
Jardinière en cuivre jaune en forme d’un char de paysan tiré par un cheval.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#551Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van de keizerlijke hofhouding en vogels en bloemen op de achterkant. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Canton à décor polychrome de la cour impériale et des oiseaux et des fleurs au verso. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120