#716
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#336Gabbeh
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#76Gabbeh
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#286
#46Krachi
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#106Koliai
#686Heriz
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#266
#116Bidjar
#316
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#496Gabbeh
#476Kashan
#326Hamadan
#706Keshan
#346Gabbeh
#56Bokhara
#486Mori Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80/100
#411
#543
Een grote en een kleine vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met verschillende decors. Recent werk. Onderaan gemerkt.
Un grand et un petit vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome aux décors différents. Travail récent. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
#523
#193Lucienne Camus
“Desir - Obscur”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
#14Eugéne JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 35,5 x 20,5 cmEstimate: € 25/45 -
#510
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 198,25 gEstimate: € 50/100 -
#200
Collier aux maillons en or jaune et blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’un diamant pur central de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 22,20 gEstimate: € 2600/2800 -
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003
“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
#758
#143
#837
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80