Other lots by Hamadan
#286
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#476Kashan
#706Keshan
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#336Gabbeh
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#716
#56Bokhara
#266
#116Bidjar
#106Koliai
#686Heriz
#76Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#496Gabbeh
#316
#346Gabbeh
#136
#46Krachi
#486Mori Bochara
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 84 cmEstimate: € 120/200
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800/1000 -
#837
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#438
Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
#811
#433
Garniture à condiments décorée d’un cochon. Porcelaine autrichienne. Numérotée sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#471
Kleine handdrum van gesculpteerd hout. Afrikaans werk.
#384
“Melkboerinnen”. Chromolitho, gesigeerd Henri Cassiers in de plaat.
“Laitière”. Chromolitho signée Henri Cassiers dans la planche.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 25/40 -
#640
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#641
#580Lalique, France
#704Baudez
“Stilleven met planten en bloemen”. Olieverf op doek.
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50