#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#296Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#536Mori YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30 / 60
#732“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
#183Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
#100Een parelsnoer met afwisselend 18 karaats geel gouden pareltjes met gouden slotje en met een 18 karaats geel gouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en een saffier van ± 0,25 ct.
Un collier aux perles alternant avec des perles d’or jaune 18 ct. Fermoir en or et avec un pendentif en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct et un saphir de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 50,05 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#72Jan Janssens“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#74August Verstraeten“Pop in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Poupée dans l’atelier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Drie dezelfde halssnoeren van ivoor.
Trois colliers semblables en ivoire.No longer availableDim. 198,85 gEstimate: € 60 / 100 -
#823Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
#181“Apenfamilie”. Een groep van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel.
#285Omega SeamasterEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
#699“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200