#336Gabbeh
#316
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#56Bokhara
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#76Gabbeh
#716
#286
#486Mori Bochara
#476Kashan
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#46Krachi
#326Hamadan
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#266
#106Koliai
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#686Heriz
#706Keshan
#346Gabbeh
#136
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 352 cmEstimate: € 200/300
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400/500 -
#557
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
#87
Engelse tafelklok Edwardian met slinger en sleutel.
Pendule de table anglaise d’époque Edwardian avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#40
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#628
Een zittende Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
#378
#188
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/400 -
#10
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants de taille ancienne et de quartz fumé.No longer availableDim. 6;98 gEstimate: € 150/200