#106Koliai
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#486Mori Bochara
#116Bidjar
#716
#346Gabbeh
#326Hamadan
#336Gabbeh
#706Keshan
#46Krachi
#266
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#286
#76Gabbeh
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#316
#476Kashan
#496Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#686Heriz
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 292 cmEstimate: € 120/200
#376
Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
#5
#659
Lot van 12 stuks grafisch werk: 3 litho’s met oorlogsthema’s onder Hendrik IV, Louis-Philippe en Napoléon III, door E. Simon, Strasbourg omstreeks 1870 (32 x 43 cm). Een Duitse gekleurde houtgravure met de slag bij Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gekleurde staalgravures met standbeelden van Raab naar Buys en van Wagner naar Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt medio XIXde eeuw. 2 litho’s: “Le Frère du Roi” en “Le Pape” naar de XIXde eeuw. 4 litho’s met heiligen, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x 36,5 cm(..)
Lot graphique 12 pièces: 3 lithos aux thèmes de la guerre sous Henri IV, Louis-Philippe et Napoléon III, par E. Simon, Strasbourg vers 1870 (32 x 43 cm). Gravure sur bois allemande représentant la bataille à Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gravures sur acier en couleurs aux statues par Raab d’après Buys et par Wagner d’après Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt, milieu du XIXe siècle. 2 lithos: “Le Frère du Roi” et “Le Pape” d’après le XIXe siècle. 4 lithos aux saints, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x (..)No longer availableEstimate: € 40/60 -
#563
Een minipalmboompje op sokkel met een groot aantal palmtakjes.
#547
Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60/70 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#373
Een westminsterklok.
Pendule Westminster.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#83
#608
#731
Een Thaise vogelspin en een Kongolese zweepspin in twee presenteervitrinetjes.
#351
#719
“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 100/120