#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#536Mori YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#296Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200 / 300
#611Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 200 / 220 -
#283Yves Lohe“Handen”. Een beeldje van verguld brons. Gesigneerd. We voegen er een klein beeldje van een Britse politieagent aan toe.
“Mains”. Statuette en bronze doré. Signée. Nous ajoutons une petite statuette représentant un agent de police britannique.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#841Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#799Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#35Twee verschillende zakhorloges met zilveren kast.
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
#749“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
#623Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
#112Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
Lot de treize cuillères en argent, décorées d’un lama. 900‰.No longer availableDim. 150,8 gEstimate: € 40 / 60