#476Kashan
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#686Heriz
#46Krachi
#76Gabbeh
#116Bidjar
#326Hamadan
#286
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#106Koliai
#706Keshan
#56Bokhara
#346Gabbeh
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Gabbeh
#486Mori Bochara
#336Gabbeh
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#716
#316
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 352 cmEstimate: € 200/300
#511
Vase carré en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paysages dans des cartouches.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 90/110 -
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
#151Lode Verhaegen
Een mahoniehouten tea table op centrale poot.
Table à thé en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#88
Een presse-papier van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel in de vorm van een olifant.
Presse papier en bronze à patine foncée sur socle en marbre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#178
Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art déco à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#449Arthur Van AsschePeriod: 1928-2012
“Nu debout”. Huile sur carton. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#617
Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
#744Houwen
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#293
Een schouwpendule van onyx en koper in empirestijl.
#72Jan Janssens
“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#701
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180