#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#536Mori YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#296Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100 / 120
#674Een oude foto, gesigneerd door Leopold III in hoedanigheid van Prins. 1925.
#477Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Grand plat en porcelaine polychrome d’après les Chines de Commande décoré d’un blason hollandais.No longer availableDim. Ø:46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#457“Man op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltje. Onderaan gesigneerd. We voegen er een tweede netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak aan toe.
“Homme à la tortue”. Netsuké en ivoire sculpté sur socle en bois. Marque sous la base. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#201Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
#648Balustervaas van Cantonporselein. Begin XXste eeuw.
#216Een grote Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met sober inlegwerk. Kleine beschadigingen.
Grand bibliothèque anglaise à deux portes en placage d’acajou. Le bas à deux portes pleines et sobrement incrusté. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#681Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#196Een grote credenza van gesculpteerd eikenhout, de twee paneeldeuren versierd met portretten in profiel en eronder drie laden.
Grande crédence en chêne sculpté, les deux portes pleines décorées de portraits en profil. Trois tiroirs vers le bas.No longer availableDim. b: 172 cmEstimate: € 400 / 600 -
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 1100 / 1200