#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#296Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#536Mori YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 80 / 120
#402Eugeen Van Mieghem“Strand van Sint-Anneke”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“La plage de Sint-Anneke”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 400 / 600 -
#82Moreau“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#75Een 18 karaats geel gouden art nouveau hanger met dameshoofd en als fotohouder bezet met diamantjes oude slijp en pareltjes.
#292Lode BosmansPeriod: °1925“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#415Vijftien verschillende hangers en een broche van malachiet. We voegen er een te herstellen armband en vier hangers van ivoor en malachiet aan toe.
Quinze pendentifs différents et une broche en malachite. Nous ajoutons un bracelet à réparer et quatre pendentifs en ivoire et malachite.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#772Willem Dolphyn“De Oude Eik. Kinderen onder een eik”. Gesigneerd, genummerd 36/100 en gedateerd 1997 buiten de plaat.
“Le vieux chêne”. Eau forte. Signée, numérotée 36/100 et datée 1997 hors planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 130 -
#719“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#642Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.
#813Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
Lot de six chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes rouge, deux jaune et deux verte.No longer availableEstimate: € 180 / 240