Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#336Gabbeh
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#476Kashan
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#316
#716
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#286
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#266
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#106Koliai
#76Gabbeh
#706Keshan
#46Krachi
#136
#686Heriz
#116Bidjar
#56Bokhara
#486Mori Bochara
#326Hamadan
#346Gabbeh
#496Gabbeh
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 275 x 176 cmEstimate: € 50 / 100
#684Alfons Van Beurden
“Landschap met kanaal”. Pastel. Gesigneerd.
“Paysage au canal”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109M. De Greef
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#177
“Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre par Antoine Barye.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#234R. Collin
#494
“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
#22
“Drie personages”. Litho naar Paul Cezanne.
#110
Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 0,20 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#776
Drie mahoniehouten Regency stoelen met gebogen rug.
Trois chaises d’époque Regency en acajou. Dossiers arqués.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
#704Baudez
“Stilleven met planten en bloemen”. Olieverf op doek.
#260
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2,20 ct et d’une émeraude centrale calibrée de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,03 gEstimate: € 3000 / 3400