#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#720Ardebil
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#680Indo-Meshed
#470
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#480
#716
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#540Heriz
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#490Zandjan
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100/120 -
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#770
#682
#86
Een bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Marmer gebroken.
#704
#970
#865
#767
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
#482Anne CourjaretPeriod: °1939
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 80/120 -
#1030
Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,80 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,80 ct et de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 9,42 gEstimate: € 1200/1400 -
#864
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze petites cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#1033
Buste van aardewerk. Gemerkt Les Biens de Louvière.
#979
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 100/140