#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40 / 50
#12Kurt Peiser“Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.
#471Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Schade aan de bovenrand en haarscheur.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches et entourés de motifs floraux en rose, vert, jaune et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Ase en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Dégât au bord supérieur et cheveu.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#297AlpacaEen bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.
#70Salvador DaliEen bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.
#508“Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.
#545SABAEen oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#423Antieke pop met schouderplaathoofdje. Lijfje van textiel, met porseleinen onderarmen. Originele klederdracht (Zeeuws?).
Poupée ancienne à la tête aux épaules. Corps en textile, avant-bras en porcelaine. Vêtements d’origine (Zélande?).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
#346Een oud scheepsroer (Ø 90 cm), een messingen schroef en een kleine messingen patrijspoort (glas gebarsten, Ø 34 cm).
Un gouvernail ancien (Ø 90 cm), une hélice et un hublot (verre cassé, Ø 34 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#449Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100