Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.
Dim. 237 x 170 cm
SKU: 1003200746.
Category: Tapijt.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #746
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 204 x 204 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 216 x 159 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.

    Tapis Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 176 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #490

    Een modern handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis moderne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 351 x 254 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #736

    Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.

    Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 164 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.

    Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 110 x 78 & 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #616
    Here

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #660

    Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.

    Tapis Caucaze en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 326 x 206 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #726

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #646

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.

    Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 284 x 149 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #436

    Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.

    Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.
    No longer available
    Dim. 155 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #656
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.

    Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #706

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 540 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #496

    Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.

    Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #406

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 169 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 287 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #566
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis pakistanais en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #416

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #516
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 263 x 189 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 250 x 157 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #471

    Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Schade aan de bovenrand en haarscheur.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches et entourés de motifs floraux en rose, vert, jaune et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Ase en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Dégât au bord supérieur et cheveu.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #297
    Alpaca

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.

    Couvert pour 12 personnes en métal argenté de style Louis XV. Quelques petites fourchettes et cuillères manquent. Nous ajoutons 12 petits fourchettes et 6 cuillères à moka en métal doré, ainsi que trois couteaux et deux fourchettes en métal argente à motifs différents. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #70
    Salvador Dali

    Een bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.

    Plaquette en bronze représentant une Menorah et nous ajoutons un porte-clé représentant le Mur des Lamentations.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 en 3,5 x 3 cm
    Estimate: € 230 / 280
  • #508

    “Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.

    “Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #473

    Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.

    Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #545
    SABA

    Een oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.

    Ancienne radio. Courant alternatif. Type S41W. Année 1930
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #779

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #423

    Antieke pop met schouderplaathoofdje. Lijfje van textiel, met porseleinen onderarmen. Originele klederdracht (Zeeuws?).

    Poupée ancienne à la tête aux épaules. Corps en textile, avant-bras en porcelaine. Vêtements d’origine (Zélande?).
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.

    Trois carafes et un drageoir en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een oud scheepsroer (Ø 90 cm), een messingen schroef en een kleine messingen patrijspoort (glas gebarsten, Ø 34 cm).

    Un gouvernail ancien (Ø 90 cm), une hélice et un hublot (verre cassé, Ø 34 cm).
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #449

    Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.

    Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.
    No longer available
    Dim. 49 x 32 & 47 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More