#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#415Twee verschillende karpetten.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80 / 100
#266Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#577“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
Quatre groupes en biscuit polychrome différents. portent une marque et signature.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#81“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#377Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa. We voegen er een kleurloze glazen vaas, versierd met roze en gesatineerde roosjes.
Un vase en cristal de Bohème, bleu dans la masse. Nous ajoutons un vase en verre incolore avec décoration de petites roses satinées.No longer availableDim. h: 24 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#809Een schommelpaard, bekleed met vacht. Jaren ‘60. Op wegklapbare wieltjes. Eén oog manco.
Un cheval à bascule avec revêtement de pelage. Sur roulettes , un oeil est manquant.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#440Vijf paar dezelfde 18 karaats geel gouden oorbellen van groot naar klein.
#527Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#680Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#16Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20 / 25