Similar lots by type
-
#646
Een Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 195 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80/120 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 202 x 144 cmEstimate: € 40/60 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 257 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#556Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.No longer availableDim. 302 x 238 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
Un tapis de soie ouzbek noué à la main.No longer availableDim. 197 x 173 cmEstimate: € 100/150 -
#656
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#176
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 410 x 305 cmEstimate: € 400/600 -
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 294 x 200 cmEstimate: € 200/250 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#466
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#366
Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Lot de treize petits tapis en laine.No longer availableDim. 25 x 30 - 70 x 55 cmEstimate: € 60/70 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#566
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 285x188cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een wollen tafeltapijt.
Un tapis de table en laine.No longer availableDim. 200 cm x 138 cmEstimate: € 50/60 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 380x292cmEstimate: € 120/200 -
#376
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60/80 -
#456
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 283 x 165 cmEstimate: € 80/100 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 199 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#649
“Diverse personages”. Een Balinees schilderij op doek.
"Divers personnages". Une peinture balinaise sur toile.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#6
Een Bretoens eikenhouten meesterstuk (45 x 17 x 42 cm).
Un chef-d'œuvre (45 x 17 x 42 cm).No longer availableDim. 45x17x42 cmEstimate: € 80/120 -
#141Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas uit de lijn “Deux de Delvaux”. Met certificaat.
Un sac à main en cuir noir de la ligne "Deux de Delvaux". Avec certificat.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 260/280 -
#358
Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#494
Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.No longer availableDim. 182 x 109 cmEstimate: € 100/150 -
#282Jan Van BloppoelPeriod: 1920 - 1972
“Mannen op de markt”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Les hommes du marché". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 120/180 -
#162Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#610
Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 7 diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. et de 5 émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 600/700 -
#560
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 1,16 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties d'un diamant de +- 1,16 ct EVVS1.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 1250/1350 -
#458
Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.
Sculpture abstraite en terre vernissée.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#48Plokmann
Een monochroom wit aardewerken scheerbekken. Vroeg XIXe eeuw.
Bassine à raser monochrome en faïence blanche. Début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30cm H: 10cmEstimate: € 45/55 -
#171
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le réveil". Statue en bronze patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 1100/1300