#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706Keshan
#106Koliai
#56Bokhara
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#116Bidjar
#136
#716
#286
#486Mori Bochara
#346Gabbeh
#46Krachi
#76Gabbeh
#336Gabbeh
#326Hamadan
#496Gabbeh
#686Heriz
#476Kashan
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#316
#266
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220
#815
#244
Een porseleinen dekseldoos met vergulde boord.
#223
#630
Een Braziliaanse sabel met schede.
#111
Een tafelklok van hout met vergulde metalen versierselen. Engelse stijl.
#319Theo Verstreken
#537
Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.
Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#77Ch. Hartmann
Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
#680
#376
Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
#260
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2,20 ct et d’une émeraude centrale calibrée de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,03 gEstimate: € 3000/3400