#670Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
#596Een zijden kleedje. Verkleuring.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
#62Rik Mulders“Winters kanaalgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du canal d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#394Maria Innocentia Hummel“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
#338“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.
"La Fidélité". Un groupe de plastique italien multicolore. Avec N couronné.No longer availableDim. H: 25cmEstimate: € 25 / 35 -
#106Cyrus, VenloEen bromfiets. 50cc Zundapp motor, 2 versnellingen aan het stuur. Werkende staat, maar licht te reviseren. 1957.
Un cyclomoteur. Moteur 50cc Zundapp, 2 vitesses au volant. Etat de fonctionnement, mais à reviser. 1957.No longer availableDim. H: 88cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Een geslepen kristallen vaas, versierd met bloemen in een paarse fries en me vergulde rand.
Vase en cristal taillé, à décor de fleurs dans une frise violette et à bordure dorée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een houten poppenbankje met gedraaide spijltjes, uitgestoken bloemenmotieven en geschilderde profieltjes in de rug.
Banc de poupée en bois à barreaux torsadés, motifs floraux sculptés et profils peints à l'arrière.No longer availableDim. 78 x 68 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#485Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300