#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#672Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.
A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.No longer availableDim. 40 x 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#180Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and brilliant cut diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,50 g Ø 1 cmEstimate: € 850 / 950 -
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#441Een paar abstracte messingen ezels.
A pair of abstract brass donkeys.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 150 / 200