Similar lots by type
-
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#488Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.
A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s. -
#486Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate. -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#547Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.
A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration.
Other lots in this auction
-
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#577Antiek sierbord van Delfts blauw-wit aardewerk. Met Aziatisch decor, niet gemerkt. Heeft twee grote herstellingen aan de rand.
Antique decorative plate of Delft blue and white pottery. Featuring an Asian design, unmarked. Has two major repairs to the edge. -
#95CartierEen rood lederen gordeltasje. Gemerkt.
A red leather belt pouch. Marked. -
#482Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
#354Germaine BrusPeriod: °1915“Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
"Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#476Pierre VandelPeriod: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner. -
#391‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
"Abstract wooden figures with metal. Sculpture." -
#560Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981‘Het verhaal der dode dingen’, een monochrome ets. Getekend G. De Bruyne.
'The Story of Dead Things', a monochrome etching. Signed G. De Bruyne. -
#179Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.

