#586
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#426
Een recent wandtapijt met een jachtscène.
#580
Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
#585
#590
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#576Hamadan
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#486
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200/270
#370
Een paar uit drie panden opgebouwde houten luiken.
#73
Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).No longer availableDim. 21 x 32 x 17 cmEstimate: € 60/80 -
#489
#310
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 1250/1350 -
#471
Cinq différents vases en porcelaine et faïence, dont une paire de vases Imari, un pot à gingembre (cheveu, sans couvercle), un vase chinois à décor famille rose et un vase balustre bleu et blanc.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/160 -
#425
Een langgerekt Afrikaans houten masker.
#286
Een verguld houten faldistorium met kussen.
#394
“Gezichten”. Olieverf op doek. In de stijl van Cobra.
#202
Een glasservies van kleurloos kristal met geslepen voet, bestaande uit tien champagnefluiten, twaalf aperitiefglazen, twaalf wittewijnglazen (één met barst) en tien rodewijnglazen.
Service de vrres en cristal incolore sur pied taillé comprenant 10 flûtes à champagne, douze verres à apéritif, douze verres à vin blanc (un dégât) et dix verres à vin rouge.No longer availableDim. h: 14, 16, 17 & 21 cmEstimate: € 100/150 -
#99
Een houten spiegel in barokke stijl.
#540
1 pièce en or de 100 couronnes représentant Franz-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Royaume de Hongrie.No longer availableDim. 33,95 gEstimate: € 1400/1600 -
#631
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60