Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
Dim. 233 x 185 cm
SKU: 1412210546.
Category: Tapijt.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #546
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #486
    Kaisari

    Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.

    Un tapis turc noué à la main en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

    Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #376

    Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.

    Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.
    No longer available
    Dim. 126 x 206 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 303 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #416
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.
    No longer available
    Dim. 284 x 197 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #366

    Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.

    Un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #396

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.

    Une robe en soie persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 151 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #306

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 117 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #386
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 244 x 195 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.

    Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.
    No longer available
    Dim. 88x67cm 100x65cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #406
    Ardebill

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 210 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.

    Une carpette en laine persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 121 x 77 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #362

    “Intrede van de Mogul”. Miniatuur op ivoor.

    Entrée du Mogol. Miniature sur ivoire.
    No longer available
    Dim. 10 x 10,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #311

    Toby jug van aardewerk.

    Cruche en poterie Toby.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #434

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Koppel kinderen. Brons.

    Couple enfants. Bronze.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #331

    Een paar antieke bronzen Ganeshbeeldjes.

    Une paire de figurines Ganesh en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 16,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    Een gefineerd houten kistje met twee sleuven in het deksel en met beslag. XIXe eeuw.

    Boîte en bois plaqué avec deux fentes dans le couvercle et avec garnitures. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 x 12,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #597

    Een houten dienblaadje op vouwpoot.

    Un plateau en bois sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #377

    Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.

    Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370
    Val Saint Lambert

    Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.

    Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.

    Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.

    Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #71

    “Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.

    Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More