Similar lots by type
-
#376
Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.No longer availableDim. 126 x 206 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#486Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306
Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 117 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#426
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 303 x 210 cmEstimate: € 200 / 220 -
#556
Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566
Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.
Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 75 / 100 -
#366
Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
Un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 205 x 116 cmEstimate: € 50 / 60 -
#596
Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.
Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.No longer availableDim. 88x67cm100x65cmEstimate: € 50 / 60 -
#326
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.No longer availableDim. 133 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Ardebill
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 280 x 210 cmEstimate: € 350 / 450 -
#396
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une robe en soie persane nouée à la main.No longer availableDim. 151 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 338 x 244 cmEstimate: € 120 / 200 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
Une carpette en laine persane nouée à la main.No longer availableDim. 121 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#386Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.No longer availableDim. 244 x 195 cmEstimate: € 100 / 150 -
#416Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.No longer availableDim. 284 x 197 cmEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#252Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.
Une paire de vues de rue, huile sur panneau. Un signé et daté '59.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593Val Saint Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143
Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit en van creamware. Voorstelling van een kleine jongen met een schilderspallet en een jonge vrouw met rozen. Omstreeks 1900.
Deux supports de menu différents en biscuit et creamware polychromes. Représentation d'un petit garçon avec une palette de peintre et d'une jeune femme avec des roses. Vers 1900.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#150Damas, Swiss
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamelijk gewicht van +/- 0,70 ct. In werkende staat.
Une montre pour femme art déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +/- 0,70 ct. En état de fonctionnement.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#355
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50 / 70 -
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#564
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.No longer availableDim. 62 x 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75 / 100