Other lots in this auction
-
#444“Abstract zittend naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening.
"Nu assis abstrait." Technique mixte sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Een verguld bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een ridder.
Bougeoir en bronze doré à cinq lumières, porté par un chevalier.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 180 -
#695Een theeserviesje van Satsuma-aardewerk, compleet voor vijf personen.
Un service à thé en poterie Satsuma, complet pour cinq personnes.No longer availableDim. H: 5-18cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50 / 80 -
#479“Verticaal Abstract.” Potlood & krijt op papier. Draagt handtekening. Glas gebarsten.
"Abstrait vertical." Crayon et craie sur papier. Porte une signature. Verre fissuré.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492“Loosdrechtse plassen.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Lacs de Loosdrecht." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#650Een lot zakhorloges, waarbij o.a. één in 800‰ zilveren kast en één van Roskopf in werkende staat. De anderen te reviseren. 6 stuks.
Beaucoup de montres de poche dont une en argent 800‰ et une de Roskopf en état de marche. Pour réviser les autres. 6 morceaux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#163Attilio FagioliPeriod: 1877 - 1966Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.
Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#177Imperial quartzEen driedelig verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Uurwerk op batterij.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV. Montre sur pile.No longer availableDim. h: 41 & 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
« Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#473Chinees porseleinen tuinstoel gedecoreerd met figuren.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. h 46 cm Ø 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#37Een verzilverd metalen milieu-de-table. Tijdperk art nouveau.
Un milieu-de-table en métal argenté. Époque Art nouveau.No longer availableDim. 15 x 35 x 15 cmEstimate: € 50 / 80

