Other lots in this auction
-
#552
“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120/200 -
#605
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80/120 -
#420
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 300/400 -
#449
“Abstract personage.” Olieverf op papier. Draagt handtekening.
"Personnage abstrait." Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#384Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#182
Een opgezette reeënkop op houten muurplaat.
Une tête de chevreuil empaillée sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#3
Een vaasje van rookbruin glas met een verzilverd en verguld decor van een galjoen.
Vase en verre fumé à décor argenté et doré d'un galion.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#581
Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un pied de lampe en bronze et porcelaine japonaise. La porcelaine à décor d'oiseaux et de fleurs, le pied décoré de fleurs en haut relief.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#270
Een platina ring bezet met een solitaire briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en platine sertie d'un diamant solitaire de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 650/750 -
#518
“Gordon”. 10 albums van de uitgeverij “Nooitgedacht” te Hilversum. De nummers 4 tot 9 (nr 9 tweemaal) en 11 tot 13. We voegen er een exemplaar van Zwarte Valk Classics aan toe: De Monstervallei.
Gordon. 10 albums de l'éditeur « Nooitgedacht » à Hilversum. Les numéros 4 à 9 (n° 9 deux fois) et 11 à 13. Nous ajoutons une copie de Zwarte Valk Classics : De Monstervallei.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#641
Een vaas van Chinees porselein met figuren en bloemen versierd.
Vase en porcelaine de Chine à décor de figures et de motifs floraux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
"Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60