#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#473Christian DellPeriod: 1930Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.
A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.No longer availableDim. h46 x l25cmEstimate: € 200 / 300 -
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#294Piet Gillislot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.
#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69P. Mossay“Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.
“Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.
A lot of matchstick ignitors, various sizes.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 90 / 110