#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200
#800Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
#159Een karaf en shaker van glas met verzilverde monturen.
#804Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#578Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
#56Merkwaardig bijzetmeubeltje van gefineerd mahoniehout. Een deurtje met latwerk, een lade in de gordel en bovenaan een valse lade. Vier gebogen klauwpoten van zwart hout, op wieltjes. Marmeren blad. XIXde eeuw. Slijtage.
Table d'appoint remarquable en acajou plaqué. Une porte en treillis, un tiroir dans la ceinture et un faux tiroir en haut. Quatre pieds à griffes courbes en bois noir, sur roulettes. Dessus en marbre. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. 80 x 42 x 28,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de taille ancienne d'un poids combiné de ± 0,80 ct. Et de rubis d'un poids combiné de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 450 / 550 -
#97Elbogen, AustriaEen visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120