#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#490
#586
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200/240 -
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
#510
#275
#576
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#496
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.No longer availableDim. 367 x 265 cmEstimate: € 240/360
#674
Een geelkoperen en een roodkoperen beddenpan.
#335
Un grand nombre de bijoux fantaisie, y compris des colliers, des colliers, des boucles d'oreilles, des bracelets, des broches.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#548
Een reeks van twaalf geslepen kristallen glazen met gekleurde kelken.
#107
Trois appliques en laiton plaqué or à deux bras de style Louis XIV, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 47 & 62 cmEstimate: € 150/200 -
#224P. Smets
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#645Schneider
#636
Een gebeeldhouwde fauteuil-à-la-reine in Régencestijl.
Un fauteuil-à-la-reine sculpté de style Régence.No longer availableDim. H. 101Estimate: € 120/160 -
#152Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947
“Straatzicht te Elburg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Scène de rue à Elburg . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 400/600 -
#7
Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableDim. h : 45 cmEstimate: € 30/50 -
#607
Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#657C. Mahillon, Bruxelles
Een messingen eufonium. Gemerkt. Kleppen te smeren.
#313
Een art deco vaas van mauve glas.
Un vase art déco en verre mauve.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60