Similar lots by type
-
#406ArdebillEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 280 x 210 cmEstimate: € 350 / 450 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#376Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.No longer availableDim. 126 x 206 cmEstimate: € 60 / 100 -
#566Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.
Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 75 / 100 -
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 338 x 244 cmEstimate: € 120 / 200 -
#386TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.No longer availableDim. 244 x 195 cmEstimate: € 100 / 150 -
#416IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.No longer availableDim. 284 x 197 cmEstimate: € 250 / 300 -
#326Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.No longer availableDim. 133 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
Une carpette en laine persane nouée à la main.No longer availableDim. 121 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#396Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une robe en soie persane nouée à la main.No longer availableDim. 151 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#546Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#366Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
Un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 205 x 116 cmEstimate: € 50 / 60 -
#306Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 117 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#596Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.
Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.No longer availableDim. 88x67cm100x65cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#8Studio CristalEen vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391Chris Ferket“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#336Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.
Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.No longer availableDim. 78 x 65, 90 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#493Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#44Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
Représentation de Napoléon à cheval, coulée en verre. Vers 1830.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 45 / 55 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#14“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#175Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#56Een brede eikenhouten koffer met aan weerszijden een deurtje met erachter telkens drie laden.
Une malle en chêne a une porte de chaque côté avec trois tiroirs derrière.No longer availableDim. 60 x 48 x 154 cmEstimate: € 75 / 100

