Similar lots by type
-
#616
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 190 cm x 108 cmEstimate: € 55/75 -
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.
Deux tapis orientaux noués à la main.No longer availableDim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cmEstimate: € 40/50 -
#386
Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.
Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.No longer availableDim. 116 x 74 cmEstimate: € 35/45 -
#169The Franklin Mint
“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#416
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 120 x 200 cmEstimate: € 35/45 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 218 x 119 cmEstimate: € 35/45 -
#174The Franklin Mint
“ Jardin d’amour”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1987.
"Jardin d'amour". Un tapis mural signé Marc Waymel. Daté de 1987.No longer availableDim. 91 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#512
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 335 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#366Feraghan
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué à la main.No longer availableDim. 244 cm x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#164The Franklin Mint
“Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.
"Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.No longer availableDim. 117 cm x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#646
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.No longer availableDim. 182 x 102 & 154 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
Un tapis hamadan persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 102 cmEstimate: € 80/120 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 270 x 360 cmEstimate: € 200/250 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 223 x 138 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#634
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#404
“Stier”. Potlood op karton.
"Taureau". Crayon sur carton.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#69Jacques MaesPeriod: 1905 - 1968
“Zicht op de Schelde te Dendermonde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2 november 1955.
“Vue de l’Escaut à Termonde”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 2 novembre 1955.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#675
Een staande en een hangende lichtbak met glasramen. De tweede gesigneerd ‘Frans Van Immerseel’.
Deux vitraux montés avec lumière, l’un à suspendre, l’autre debout. Le premier signé 'Frans Van Immerseel'.No longer availableDim. h: 38 & 40 cmEstimate: € 200/300 -
#654
“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
"Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 96 cm x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#470
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taillés en brillant, de rubis, de saphirs et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 350/450 -
#611
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#188
Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.
Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#605
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80/120 -
#469
“Abstracte spiraal.” Gemengde techniek op paneel. Achterkant draagt ‘For James’ en een afbeelding van een haai.
"Spirale abstraite." Technique mixte sur panneau. Le dos porte l'inscription « For james » et l'image d'un requin.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#49Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#98
Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240/300