Other lots by Mori
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#556
Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
#856
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#636
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#576
#816
Een Chinees wollen karpetje.
#686
#706
#520
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
#866
Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#530
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566Heriz
#700Indo-Mahai
#586
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#666
#596
#536
Een handgeknoopt Kaukasisch wolen karpet.
#726Heriz
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696Heriz
#736Sarouk
#86
Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500/800
#643
#418
Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar.
Un lot de porcelaine, comprenant deux candélabres polychrome avec un couple, un aigle et une jeune femme (une main manquante), un porte-plumes à aigle et un panier à deux poules et deux jardinières avec un couple du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 50/70 -
#157
#555
#272
13 images, gravures et peintures. “Praetorium Ter-Veken” uit Castella et Praetoria Nobilium Brabantiae, XVIIIème siècle (11 x 20 cm). “Vue du Palais de Justice”. Ed. Fatout, Paris (18 x 25 cm). Et 11 autres.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#880Märklin
Drie goederenwagons zonder doos.
Trois wagons de marchandise. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#362
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25/30 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968
#339
#860Märklin
Belgische kraan en wagon zonder doos.
Une grue belge et un wagon. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#590
Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#454
Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 25/30