#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#518Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
A Chinese jewellery box with matching lock. -
#232‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.
'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton. -
A vintage pharmacist's cabinet. Green painted, some damage to the glass shelves. -
#525Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Oriental rug. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#375Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
A hand-knotted wool Bidjar carpet. -
#237Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869.AR47
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits.