#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
#386
Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
#486
#506
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
#376Beloutch
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 112 cmEstimate: € 50 / 60
#542Val Saint Lambert
#414
“Duinlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Draagt onduidelijk monogram.
"Paysage de dunes". Fusain et pastel sur papier. Porte un monogramme indistinct.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#523
Een grote rechthoekige salontafel.
#390
#649Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#50
#109Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#482
#150
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 800 / 900 -
#675
Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
#72Alberte Fourie
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200