#646BeloutchDrie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#426Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#446Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
#506Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#596GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#396Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
#556Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#496Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#376BeloutchEen handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#486Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#476HititEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#386Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
#406BidjarTwee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#436Drie handgeknoopte tapijten.
#466Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis oriental en laine. Nettoyer.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250 / 350
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
#265Le Tallec à ParisEen dekselpot van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, vergulde motieven en blauwe banden. Onderaan gemerkt. We voegen er een aperitiefschaal van Pilivuyt met handgeschilderd bloemendecor aan toe.
#56Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.
#286Lampenvoet met wassen sierstuk.
#481Een antieke dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenmotieven. Beschadiging aan de binnenrand en een restauratie aan het deksel.
Vase ancien à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de motifs floraux. Dommage au bord intérieur et restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#427Een tulpenvaasje van chinees wit en blauw porselein.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250